Аеропорт «Бориспіль» не пустить Ryanair на її умовах

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1582 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 31/03/2017Дата публікації

Міжнародний аеропорт Бориспіль поки не готовий піти на ті фінансові умови, які пропонує ірландський лоукостер Ryanair.

Про це сьогодні повідомив гендиректор авіапідприємства Павло Рябікін, пише Громадське, посилаючись на «Центр транспортних стратегій».

«Ті тарифи, які просить Ryanair, аеропорт зараз дати не може, навіть з урахуванням усіх знижок. Ми запропонували їм свою публічну оферту. У них є свої умови і, якщо ми хочемо їх залучити, то там потрібні зміни до наказів МІУ шляхом зміни тарифів для всіх авіакомпаній», — заявив він.

Рябікін також повідомив, що в найближчий понеділок, 3 квітня, в Україну прибуде технічна група авіакомпанії Ryanair для обстеження технічного стану аеропортів Бориспіль, Львів, і деяких інших повітряних гаваней країни.

Нагадаємо, 15 березня було оголошено, що ірландський лоукостер почне восени польоти по 4-м маршрутами з Києва до Великобританії, Нідерланди і Швецію — у аеропорти міст Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм. Також авіакомпанія планує відкрити з аеропорту Львів рейси в 7 міст.

Водночас, повідомлялося, що Ryanair хоче від українських аеропортів знижку майже до нуля.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!