Жінки в Україні заробляють на чверть менше, ніж чоловіки (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4300 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 31/03/2017Дата публікації

За даними Державної служби статистики, жінки в Україні отримують на 25% нижчу зарплату, у порівнянні з чоловіками.

Найбільший розрив у заробітній платні у 2016 році був у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку. Тут наймані працівниці отримують лише половину від зарплати чоловіків

На другому місці різниця в оплаті роботи у сфері фінансової та страхової діяльності. Жінки у цій сфері заробляють 67% від зарплати чоловіків.

75% від "чоловічої" оплати отримують працівниці промисловості, 77% - у сфері транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності, а також у сфері інформації та телекомунікації.

Найменша нерівність оплати між жінками і чоловіками в Україні - в сферах охорони здоров'я та надання соціальної допомоги, будівництва, державного управління та оборони, операцій з нерухомим майном та у сфері освіти.

Єдина діяльність, де жінки отримують в середньому більше за чоловіків - це діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування. Тут зарплата жінок у середньому на 3% вища, ніж зарплата чоловіків.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Бувають деякі (**даки) диваки, що хочуть все виміряти й "вирівняти" грошима (краще біткойнами мабуть?). Жінки й чоловіки "загалом різні" - мають (статистично, принаймні,) різні фізичні, "емоційні" й "ментальні" тіла і, відповідно мають різне призначення ("у системі"; "у всіх системах") та виконують/здійснюють загалом досить різні (а подекуди "дуже різні") робтоти-функції. Вцілому жінки (досі, в Україні) значно більше часу-енергії приділяють сім'ї та домівці, а чоловіки значно більше працюють десь там на роботі; хоча б уже з цієї причини "зарплати мали/могли б бути різними". Немає сенсу порівнювати жінок та чоловіків як когось "кращого" а когось "гіршого", але хоча б із потреби (народжувати) вигодовувати немовлят безглуздям виглядає прагнення декого урівняти жінок і чоловіків у їх "праві" проводити однакову кількість часу (й "отримувати однакові гроші") десь там на роботі.

ви не з російського "Домотроя" часом коментар скачали? :)