Всі консульські установи Польщі в Україні закриваються

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1322 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/03/2017Дата публікації

Усі консульські установи Польщі в Україні будуть закриті, допоки їм не буде забезпечено ефективну цілодобову охорону.

Про це заявив державний секретар МЗС Польщі Ян Дзєдзічак, офіційну заяву було оприлюднено на сайті відомства, пише Еспресо.

Зазначається, що про це держсекретар Міністерства зауважив під час розмови з українським послом Андрієм Дещицею.

Дзєдзічак висловив глибоку стурбованість і обурення інцидентом у Луцьку та висунув вимогу до України стосовно того, щоб держава негайно вжила рішучих заходів для покарання зловмисників. Україна також повинна забезпечити ефективну цілодобову охорону польських дипломатично-консульських установ, акредитованих на її території.

За його словами, відповідно до положень Віденської конвенції про консульські відносини, держава, яка приймає представництво, зобов'язана використовувати усі відповідні засоби для того, щоб запобігти будь-яким замахам на консульських працівників, а також на місця їхньої служби.

"Дзєдзічак повідомив, що до часу, поки вищеназвані очікування Польської сторони не будуть виконані, усі польські консульські установи в Україні будуть зачинені", - цитує відомство.

Попри це, консули Польщі все одно будуть надавати необхідну допомогу полякам.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!