Голова МЗС Люксембургу після поїздки в зону АТО: Я бачив війну. Це не заморожений конфлікт

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1299 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/03/2017Дата публікації

Потрібно знайти рішення, щоб зупинити війну на Донбасі.

Про це розповів у інтерв'ю міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн, після відвідування Донбасу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Рік тому Павло (Павло Клімкін, голова МЗС України, - ред.) сказав мені, що найкращий спосіб зрозуміти Донбас і Мінські угоди - поїхати і побачити все на власні очі, ну, щоб не тільки в Києві побувати. І він мав рацію. Ця поїздка була дуже інтенсивною. Я бачив те, що повинні бачити всі, перш ніж говорити про Донбас. По-друге, тепер я можу краще уявити, як ви тут страждаєте. Лікарня, яку я бачив у Дніпрі, продемонструвала велику солідарність, яка є в вашому суспільстві. І я бачив війну. Це не заморожений конфлікт. Це активний військовий конфлікт", - розповів він.

"Я вважаю, що всередині ЄС ми повинні більше наполягати на тому, щоб у цьому регіоні припинився вогонь. Люди з обох сторін живуть у жахливих умовах. Нам потрібно рішення, щоб зупинити це. Я думаю, що в ЄС, коли ми говоримо про Мінськ, для нас це означає, що вплив російської сторони має бути більш ефективним. Я також можу сказати, що верховенство права для України має бути дуже і дуже важливим. У Євросоюзі і Мінську ми повинні зробити все, щоб просунутися в правильному напрямку", - зазначив Ассельборн.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!