"СТБ" не оштрафують за російську програму - але оштрафували за треш загалом

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2564 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/03/2017Дата публікації

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України телерадіомовлення у результаті позапланової перевірки телеканалу «СТБ» через трансляцію передачі «Битва екстрансенсов» російського виробництва вирішив не застосовувати санкції до телеканалу.

Однак, телеканал було оштрафовано на 1,65 млн гривень за трансляцію передач, що можуть завдати моральної шкоди дітям. Про це повідомив член Нацради з телерадіомовлення Сергій Костинський. Серед таких програм:

"МастерШеф", "Хата на тата", "Битва екстрасенсів", "Один за всіх".

Ну наприклад - і це не те щоб із найгірших, просто він став мемом:

Деякі епізоди в цих програмах "містять сцени жорстокості, насильства, непристойні слова та жести тощо, і транслювалися в час доступний для дітей."

Всі епізоди, на думку експертів Асоціації психологів України, Жіночого консорціуму України, Незалежної медійної ради та Громадської ради при НацРаді, формують звикання дітей до проявів жорстокості, насильства, брутальних висловів, що може призвести до тяжких психічних наслідків.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!