Попри різні месенджери імейли все ще залишаються головним інструментом комунікації (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2288 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 06/03/2017Дата публікації

У сучасному дедалі швидшому світі, зі смартфона й рештою, вже навіть імейли видаються декому застарілими.

Втім, попри присилання повідомлень прямо на екрани - електронні листи залишаються основним видом онлайн-спілкування для на диво багатьох людей.

Компанія Magnetic дослідила онлайн-звички американців і канадців, наприклад:

Джерело: портал статистичних даних Statista (англійською)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

"Різні месенджери" ("популярні в народі") дещо віддалено можна порівняти із фастфудом, суть якого добре було передано у антирекламі "швидка їжа - швидка допомога".
Протокол smtp (в народі відомий як e-mail) прекрасний тим, що є відкритим, децентралізованим-федеративним (тобто такий, у якому окремі незалежні вузли органічно "вливаються" у глобальну-універсальну мережу) і тим, врешті, що отримав глобальне розповсюдження. Разом з тим, і протокол smtp різні монополісти (подібні до фугля і, наприклад, гебівського хрюмейла у московії (ага, досі популярного у деяких дурнів-співвітчизників; вибачте, нема іншого тут слова)) встигли "непогано" згвалтувати (з чим не впоралися - то це зі створенням власних "пропрієтарних" і, відповідно, "закритих" варіантів "електронної пошти", звісно, якщо не згадувати ті ж "різні месенджери")

Логічним продовженням "народного" ('народного' можна без лапок) протоколу smtp мав би стати XMPP (найбільший внесок у розвиток якого зробила спільнота http://www.jabber.org/ ), а не "різні месенджери" монополістів-капіталістів-скоробагатьків, у мережах яких чим більше сидять "невибагливі юзери", тим більше витрачають грошей на різні "не зовсім потрібні" покупки й послуги (, даруючи також тим спритникам усю свою приватність).

ps

smtp (e-mail) є розумним використовувати разом із PGP (для "не гіків" все зробить, наприклад, enigmail+thunderbird; можна знайти ще різні варіанти; можливо, напр., mailvelope разом з якимось пристойним браузером, якщо такий є)

http://matrix.org/ і https://vector.im/beta/ (riot) є однією із спроб віднайти "втрачену свободу" (позбавитися залежності від монстрів-глобалістів-монополістів)