В мерії Кривого Рогу обшук. Вілкула підозрюють у розкраданні 200 млн

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2029 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/03/2017Дата публікації

У приміщенні міської ради Кривого Рогу проводяться обшуки. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко у Фейсбук.

За його словами, обшуки проводяться у зв'язку з легалізацією 200 млн гривень бюджетних коштів і можливої причетності до цього міського голови Юрія Вілкула та його заступників.

«В рамках розслідування перевіряється можлива причетність до скоєння розкрадання міського голови Вілкула Ю.Г., його першого заступника Удода Є.Г., заступника Катриченко О.В., інших службових осіб Ради та ряду підприємств», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Юрій Вілкул бул головою Дніпропетровської облради. У 2010 році його обрали міським головою Кривого Рогу, в 2015 був переобраний очільником міста.

27 березня 2016 року в Кривому Розі відбулися повторні вибори міського голови. Перемогу на них, за результатами паралельного підрахунку голосів, отримав Юрій Вілкул, основним конкурентом якого був представник Самопомочі, нардеп Семен Семенченко.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!