Жадана як "терориста" затримали в Білорусі - й заборонили в'їзд

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1221 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/02/2017Дата публікації

Українського письменника та музиканта Сергія Жадана затримали на території Білорусі та заборонили в'їзд до країни. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Жадана, до його номеру в готелі увірвалися правоохоронці та забрали його до відділення. Після ряду перевірок виявилося, що йому заборонений в'їзд до Росії, а оскільки у Білорусі та Казахстану з РФ спільна візова зона — заборона діє і на території цих країн.

у 2014 Жадана побили антимайданівці в Харкові

«Виявляється, мені ще 2015-го заборонено в'їзд на територію РФ (яка прикрість) із формулюванням "за причастность к террористической деятельности". А оскільки Білорусь та Казахстан знаходяться із РФ в одній візовій зоні (не пощастило), то заборона автоматично переходить і до Білорусі з Казахстаном», — написав він.

Жадан повідомив, що ночувати йому довелось у камері. «На ранок довго писали пояснювальні, розпитували про тероризм. Зрештою, поставили штамп про заборону в'їзду до Білорусі на невизначений термін,» — розповів він.

Письменник закликав МЗС України відреагувати на такі дії білоруської сторони.

Нагадаємо, Жадан створив фонд для підтримки гуманітарних проектів на сході України.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!