Священик УПЦ МП помер у сауні в компанії двох жінок - імовірно, повій (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11577 Перегляди
  • 4 Коментарі
  • 08/02/2017Дата публікації

У Броварах знайшли мертвим священика з київської єпархії української православної церкви московського патріархату. У 26-річного протоієрея Івана Корнути зупинилося серце, коли він відпочивав у сауні разом з жінками, - передає Громадське

Померлий був протоієреєм Свято-Введенського монастиря, на ім'я Іван Корнута.

Співробітники Корнути по церкві зазначають, що він був «хорошою людиною, зразковим сім'янином, служив у монастирі», і їм незрозуміло, яким чином він опинився у сауні разом з жінками.


Генделики та дівчата можуть довести архієпископа УАПЦ до цугендеру (ВІДЕО)

Як зазначив Громадському речник Нацполіції у Київській області Микола Жукович, Івана Корнуту знайшли мертвим в одній із саун Броварів іще 20 січня.

Разом з ним було дві жінки, особи яких досі встановлюються — поліція прагне уточнити обставини смерті чоловіка.

Жукович також зазначив, що наразі від родичів померлого не надходили заяви щодо його можливого пограбування.

Поліція встановлює, чи був у нього з собою мобільний телефон, який не знайшли у речах Корнути в сауні після того, як знайшли тіло.

Таким чином речник Нацполіції у Київській області заперечив поширювану інформацію про те, що Корнуту буцімто пограбували жінки, з якими він відпочивав у сауні.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 4

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Це ще раз доводить, що в бога та церку вірять лише дурні. Даже священники не вірять в бога. А ось дурні - вірять... Хоча впевнений, що священники просто уважно порівняли те, що навколо в світі робиться та те, що написано в біблії і зробили єдиний правильний висновок - РОЗВОДНЯК ця біблія. Але бізнес прибутковий))) На шлюх та баньку, да позашляховик, да ще й дачу... на все вистачить доходу. Бізнес цей вигідний.

Говорити, що релігія хибна, показуючи на деяких наших священників, і вважати, що атеїзм розумніший – те ж саме, що говорити, що демократія є злом, показуючи на наших депутатів/правоохоронців/суддів, і тому агітувати за «освічений авторитаризм».

В обох випадках лицемірство оремих людей, які не виконують належно своїх обов’язків, переноситься на оцінку якості всієї системи, що легітимує їх владу, хоча насправді між доцільністю системи та реалізацією її ідей окремою людиною взагалі нема логічного зв’язку.

Ось така примітивна маніпуляторна стратегія.

Фармацевти, автозаправки, банки, попи... Всього названого забагато навколо (ще є мережа магазинів "хрюшен", але то є особливим бізнесом зі штучно створеною/надбаною значною перевагою перед інакше конкурентами-харчовиками), бо є на те (не)"природній" попит.
В ідеалі, релігія має (в принципі, так і є) бути суто індивідуальною - кожен сам собі створює "кумира", систему ритуалів, визначає життєві принципи й виконує-сповідує то все. Час від часу "релігія-церква" може (й, загалом, повинна) мінятися (зазвичай якщо є певний "духовний рух"). Релігії (які нібито вцілому "всі про одне й те саме") сильно відмінні одна від одної. Наприклад, "iskcon" сильно відрізняється від християнства у його кращій узгодженості із "науковими" (заснованими на "математичних" і ймовірнісних підходах) описами світу. Попи теж сильно відрізняються від релігії до релігії (схоже, що у християнстві, незалежно від різновиду-"приходу", загалом попи досить "дикі"; частково це можна пояснити розповсюдженістю бізнесу)
ps
Дуже показовим є наявність у "десяти заповідей" частки "не". Підсвідомість ("як кажуть психологи") благополучно відкидає всі заперечення, відтак зрозуміло, що з того виходить ;-) (особливо якщо застосовувати ті заповіді "як молитву" - повторення молитв, як відомо, спрямоване на роботу саме із підсвідомістю. [Не] вбий. [Не] прелюбодій тощо)

(перепрошую, "показовою"; трохи не вистачає можливості редагувати)