Посол США в ООН назвала Росію світовою загрозою

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1002 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/01/2017Дата публікації

В останній промові на посаді посла США в ООН Саманта Пауер назвала Росію загрозою світовому порядку.

Сполучені Штати Америки повинні протистояти російській агресії так само, як вони боролися з фашизмом і комунізмом у попередні десятиліття. Про це заявила посол США в ООН Саманта Пауер, виступаючи 17 січня у базованій у Вашингтоні “Атлантичній раді”.

Це останній виступ Пауер на цій посаді, повідомляє “Голос Америки” з посиланням на Bloomberg.

Пауер назвала кроки, які зробила Росія за президентства Володимира Путіна, “серйозною загрозою”, спрямованою на підрив міжнародного порядку, створеного після Другої світової війни.

Вона перелічила приклади, серед яких – нелегальна анексія Росією українського Криму, агресія Кремля на сході України, військова допомога сирійському режиму Башара Асада, кібератаки з метою підірвати уряди Німеччини і Чорногорії та вплинути на результат президентських виборів у США.

“Мета Кремля – переконати наших людей, що система сфальсифікована; що всі факти відносні; що звичайні люди, які намагаються поліпшити свої громади і країни, даремно витрачають свій час. Це те, проти чого ми боремося. Розбивши сили фашизму і комунізму, ми тепер протистоїмо силам авторитаризму й нігілізму”, – наголосила Пауер.

Вона також закликала новий уряд США не скасовувати санкції проти Росіїю.

Новинарня

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!