"Київенерго" бунтує проти загальних платіжок, введених ГІОЦ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3663 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/01/2017Дата публікації

Кошти за тепло- та електропостачання за січень, за новим форматом єдиної платіжки, розісланої киянам комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр», можуть не зарахуватись.

Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

«Київенерго» закликає сплачувати послуги за тепло- та електропостачання у січні за рахунками свого підприємства, а не через ГІОЦ, як за всі інші рахунки.

«Просимо не сплачувати послуги з тепло- та електропостачання у січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів», — наголошується у повідомленні.

«У зв’язку із розповсюдженням комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо вашу увагу, що оплата послуг «Київенерго», як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжками «Київенерго», — йдеться в повідомленні.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!