Почувши по ТБ, як голосовий додаток без дозволу купив речі - голосові додатки по всьому місту без дозволу купили речі (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 6385 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 09/01/2017Дата публікації

Божевільна історія, трохи схожа на анекдотичне "повстання роботів". Голосовий додаток Alexa Echo для Amazon випадково замовив речі, про які ніхто не просив, не зрозумівши людей - а коли про це розповіли по телевізору, новину почули інші додатки Alexa і стали замовляти речі.

Шестилітня дитина в Техасі попросила у Echo "погратися з нею в ляльковий дім". Програма не зрозуміла й замовила ляльковий дім. Але це тільки початок історії.

Новину про це передали по місцевому телебаченню. Диктор сказав: "Мені подобається та історія про Алексу, яка замовила ляльковий дім", - і телепрограму почули інші додатки "Алекса" й почали у свою чергу замовляти лялькові доми.

Роботи по всьому Сан-Дієго сказилися, почувши телепрограму - а сталося це тому, що в Alexa за замовчанням увімкнена опція голосової купівлі - й багато покупців про це не здогадуються.

Не дивіться це відео, якщо у вас є Алекса (якої у вас, звісно, нема):


За матеріалами каналу CW6 Сан-Дієго

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Щоби зрозуміти, що таке рекурсія, треба зрозуміти, що таке рекурсія.