Росія "виводить війська" з Сирії. Так, знов

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3024 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/01/2017Дата публікації

Росія розпочала відкликання своїх військ із Сирії, які розгорнула у 2015 році для допомоги в боротьбі уряду Башара Асада з озброєною опозицією. Про це пише BBC World.

Перших авіаударів у Сирії Росія завдала у вересні 2015 року. Згідно з заявами військового керівництва, цілями були обрані об’єкти бойовиків «Ісламської держави».

Проте нинішній «вивід військ» із Сирії — не перший. У березні 2016 року Росія вже анонсувала відкликання сил, проте продовжувала авіаудари.

2015, 2016, 2017

Російські війська продовжують відігравати значущу роль у сирійському конфлікті. Досі Повітряно-космічні сили Росії мають вирішальне значення у протистоянні з сирійською опозицією.

Початкова фаза російського «осідання» у Сирії включає в себе залучення групи кораблів на чолі з авіаносцем «Адмірал Кузнєцов», які навряд чи грали вирішальну роль у боях.

5 січня 2017, "Алєксандр Фільченков" прямує у Сирію, забитий російською військовою технікою. "Вивід" почався

Росія заявляла про плани довготривалої військової присутності у Сирії, проте президент Владімір Путін дав зрозуміти, що з падінням Алеппо і посиленням режиму Башара Асада, найважливіша фаза війни завершилась.

Раніше повідомлялося, що першою зону конфлікту покине група Військово-морського флоту Росії на чолі з авіаносцем «Адмірал Кузнєцов».

Резюме українською - Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!