Всі платежі клієнтам Приватбанку здійснюються без обмежень. Bloomberg радить Європі брати приклад з України

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 853 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/12/2016Дата публікації

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав державі 100% акцій «Приватбанку» за 1 гривню в рамках процедури націоналізації.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування.

Ситуацію у націоналізованому «Приватбанку» вдалося стабілізувати. Він працює у звичайному режимі і здійснює платежі без обмежень.

Блумберг радить Європі брати з України

Якщо вам треба стабілізувати банк-банкрут через націоналізацію - робіть це швидко й рішуче

Повна стаття Bloomberg (англ)

21 грудня 2016 року підписано договір про продаж 100% акцій ПАТ КБ «Приватбанк» між Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерством фінансів. З моменту передачі власником 100% акцій банку є держава в особі Міністерства фінансів України.

Фонду гарантування виконував функцію контролю над банком, готував його до переведення у державну власність і передав новому власнику.

"Електронний банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними нашим клієнтам. Ми не будемо знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшимо можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва", - пише новий голова банку Олександр Шлапак.

За матеріалами Громадського, Bloombeg, фейсбуку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!