Рада нарешті зняла недоторканість із Новинського

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2231 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 08/12/2016Дата публікації

На відміну від інших у подібних ситуаціях, Новинський на даний момент не втік.

Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України від "Опозиційного блоку" Новинського Вадима Владиславовича.

Це рішення підтримали 228 депутатів. Сам Вадим Новинський був під час голосування у сесійній залі Верховної Ради.

7 грудня Новінський запевнив, що не збирається їхати з країни у випадку зняття недоторканності.

Новинський заявив, що нинішній Президент України Петро Порошенко особисто клопотав про надання йому українського громадянства.

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради під час розгляду питання про зняття з нього недоторканності.

Я хочу сказати генеральному прокурору, підставою надання мені громадянства колишнім президентом України було прохання міністра економіки в уряді Азарова Петра Олексійовича Порошенка. За особливі заслуги перед Україною прошу надати громадянство громадянину Новинському, – заявив Новинський.

Він також показав відповідний лист.

Нагадаємо, 16 листопада Комітет ВР з питань регламенту переніс винесення рішення щодо висновку про надання згоди на притягнення Новінського до кримінальної відповідальності. Комітет вирішив звернутися до Луценка щодо надання додаткових матеріалів і пояснень на вимоги, висловлені депутатами під час обговорення подання.

На засіданні комітету Луценко просив Верховну Раду надати дозвіл на притягнення Новинського до кримінальної відповідальності за підозрою у причетності до організації незаконного позбавлення волі впродовж 179 днів помічника митрополита УПЦ МП Володимира архієпископа Олександра Драбинка. Також Генпрокуратура підготувала підозру екс-президенту Віктору Януковичу щодо його причетності до викрадення Драбинка.

За матеріалами Уніан та каналу 24

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Хе, це колись, у 2005, після "всім відомих подій", охмєтов тікав з України "лікуватися" (і то не на довго). Мабуть нічого доброго немає у тому, що явний "агент кремля" (і "громадянин-патріот сусідньої держави") почуває себе у безпеці й "нікуди не тікає".