Депутата викликають в СБУ за образу прапора (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5238 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/12/2016Дата публікації

Депутат Миколаївської обласної ради від партії “Нова держава” (екс-КПУ) Микола Скорий отримав від прокуратури повістку про виклик на допит з приводу його негативних висловлювань стосовно державного прапора.

Колишнього комуніста викликають на допит до СБУ 2 грудня.

“Як стало відомо зі ЗМІ, 29 листопада 2016 року, під час засідання постійної депутатської комісії [облради] з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села депутат Миколаївської обласної ради Скорий М.В. негативно висловлювався щодо прапора, називаючи його «бандерівським»”, – ідеться в повідомленні прокуратури.


Відеозапис виступу депутата Скорого поширило на каналі YouTube видання “НикВести”.

У відомстві нагадали, що йдеться саме про того депутата, який рік тому на сесії Миколаївської облради не встав під час виконання Державного Гімну України.

"Ви хочете, щоб у вас був цей прапор – хай буде. Німців з цим прапором у Львові зустрічали.

Я комуніст, у мене є своя партія і свої прапори. Я не чіпаю ваш прапор і гімн, якщо вам подобається – я не заперечую. Це ваш прапор. Це моя думка”, – емоційно заявляв на засіданні депутат Микола Скорий.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!