Медведєв пропонує перейменувати "американо" в "русіано". У соцмережах в захваті (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7964 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/11/2016Дата публікації

З відповідною ініціативою глава російського уряду виступив на засіданні Євразійської міжурядової ради.

Медведєв, розмовляючи з білоруськими колегами, похвалив їх за конструктивну поведінку, на що білоруський прем'єр-міністр Андрій Кобяков пояснив, що йому в цьому допомогла кава.

"Кобяков говорить, дайте мені американо. Це взагалі неполіткоректно звучить. Давайте американо перейменуємо!"- сказав Медведєв, і як альтернативу запропонував слово "русіано", - передає Еспресо

Реакція соцмереж

Деякі користувачі пропонують оригінальні назви для інших напоїв та страв, також люди почали робити фтожаби на російського прем'єр-міністра і його ідею про перейменування кави.

Еспресо - Репресо:

"Русіано нехай російські нацисти п'ють. Ми ж будемо пити багатонаціонало", пише користувач з ніком "Історик-алкоголік". Також з цього приводу висловився український політолог Тарас Березовець. "Пора почати переживати за психічне здоров'я Дмитра Медведєва. Сьогодні запропонував перейменувати каву американо кава русіано. Поганий став", - написав він.

Реакцію соцмереж зібрала Преса України

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!