Найбільше мігрантів у Євросоюз - третій рік поспіль з України (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 13624 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/11/2016Дата публікації

Найбільше посвідок на проживання у країнах Євросоюзу отримали не сирійці, навали яких до Європи чомусь бояться не європейці, а росіяни й українці. Найбільше посвідок на проживання отримали ми, українці. На другому місці - громадяни США, далі китайці.

Про це пише європейське агенство статистики Євростат.

Українці майже вдвічі випередили наступних "суперників", американців, за кількість виданих у 2015 році посвідок на проживання:

Українці лідирують за цим показником третій рік поспіль.

Як показує інфографіка самого Євростату, українці також - ті, хто найбільше виїздить саме на роботу, а не на навчання чи з сімейних причин:

темно-синім - робота

Українці отримували переважно посвідку на проживання в Польщі (86% або 430,1 тис.).

Попередні роки

У 2014 році найбільше посвідок на проживання в ЄС було видано громадянам України. Українці отримали 302,7 тис. посвідок на проживання в ЄС. За результатами 2013 року українці також очолили список іноземців, які отримали вперше посвідки на проживання в країнах-членах Євросоюзу. Тоді виїхали 237 тисяч громадян України, при цьому 172 тис. з цієї кількості обрали Польщу.

Частково використано український текст Цензора

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!