В Україні запустили новий телевізійний канал на основі "Радіо Свобода"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3171 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/10/2016Дата публікації

Прес-служба компанії «Воля», яка надає послуги кабельного телебачення, повідомляє про запуск нового міжнародного інформаційного каналу «Настоящее время» (проект ствоорений на базі Radio Free Europe / Radio Liberty у співтоваристві з Voice of America).

Про це пише Детектор Медіа.

За повідомленням компанії, у програмі телеканала ─ світові, локальні новини, документальні фільми, передачі присвячені подорожам, бізнесу та іншій тематиці.

«Ми дуже раді партнерству з компанією Воля. Це можливість запропонувати свіжий і динамічний стиль подачі інформації широкій аудиторії в Україні. Ми переконані, що глядачі, які хочуть дивитися об'єктивні новини, дізнаватися коментарі з перших вуст і бачити переконливі факти, полюблять "Настоящее время"», ─ говорить президент Radio Free Europe/Radio Liberty Томас Кент.

Як зазначає прес-служба, телеканал «Настоящее время» доступний абонентам у всіх містах присутності компанії «Воля». Він входить в усі основні цифрові пакети, починаючи зі «Стартового».

«Глядач хоче бачити і знати більше про події в світі ─ і ми обираємо для нього висококласні продукти. Настоящее время/Current Time ─ це міжнародний медіапроект про актуальні теми і події, які хвилюють людей. Впевнені, вже найближчим часом він стане таким популярним в Україні, як і в інших країнах світу», ─ говорить директор з маркетингу компанії Воля Вікторія Цомая.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!