Авіація Путіна вбила в Алеппо майже сто дітей

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1946 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/09/2016Дата публікації

Щонайменше 96 дітей загинули і 223 отримали поранення в східній частині утримуваного поміркованими повстанцями Алеппо, починаючи з п’ятниці, 23 вересня. Про це повідомляє “Європравда” з посиланням на ЮНІСЕФ.

“Діти Алеппо опинилися у жахливій пастці. Немає слів, щоб описати страждання, які вони відчувають”, – заявив заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ Джастін Форсайт.

За інформацією ЮНІСЕФ, в східному Алеппо “залишилося лише 30 лікарів, бракує медичного обладнання для надання екстреної допомоги, поранених стає все більше і більше”.

Один з місцевих лікарів розповів ЮНІСЕФ, що дуже часто діти помирають від отриманих поранень саме тому, що немає можливості надати їм кваліфіковану допомогу через брак обладнання та медикаментів.

Раніше повідомлялося, що США пригрозили Росії припинити співпрацю у питанні мирного врегулювання в Сирії через те, що сирійська урядова армія за підтримки російської авіації не припиняє бити по Алеппо з часу завершення тижневого перемир’я 19 вересня.

Одним із кричущих випадків став авіаудар Росії по гуманітарному конвою ООН, внаслідок якого загинула 21 особа.

25 вересня ЄС і США оприлюднили жорстку заяву з приводу дій російської воєнщини в Сирії.

Новинарня

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!