Президент Ізраїлю, виступаючи в Раді, звинуватив ОУН у пособництву Голокосту. ОУН назвала це "плювком" (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2918 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/09/2016Дата публікації

Під час виступу у Верховній Раді глава Ізраїлю Реувен Рівлін нагадав про масовий геноциді євреїв під час Другої світової війни. І зазначив, що серед пособників злочину були і українці.

“Близько 1,5 мільйона євреїв були вбиті на території сучасної України під час Другої світової війни: в Бабиному Яру і в багатьох інших місцях. Їх розстрілювали в лісах, біля ярів, зіштовхували в братські могили. Багатьма пособниками злочинів були українці. Серед них особливо виділялися бійці ОУН, які знущалися над євреями, вбивали їх чи в багатьох випадках видавали німцям”, – заявив Рівлін.

“Правильно й те, що було понад 2,5 тисячі праведників народів світу – ті лічені іскри, які яскраво горіли в період темних сутінків людства. Однак більшість мовчали”, – також зазначив президент Ізраїлю.

Однак Реувен Рівлін також заявив, що сьогоднішні відносини між єврейським та українським народом націлені на майбутнє.

“Відносини між українським і єврейським народами сьогодні спрямовані в майбутнє, але ми не можемо допустити, щоб історія як з її страшними, так і з її хорошими подіями забулася”, – сказав Рівлін.

Відповідь нинішньої ОУН

Нинішній голова ОУН Богдан Червак назвав виступ "плювком у душу українців".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!