США та Британія призначили для України високопоставлених військових радників. Американець очолював роту спецназу при вторгненні США до Гренади (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5720 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 09/09/2016Дата публікації

Крім того, що це висококласні експерти, британський ще й виглядає харизматично, а американський увіковічнений у фільмі Клінта Іствуда.

Як повідомляє міністерство оборони України, Вашингтон і США призначили військових радників на прохання української сторони.

Радник від Великобританії — відставний генерал Нік Паркер, колишній командувач сухопутних військ Збройних сил Великої Британії.

британський генерал Нік Паркер у 2008 році

А найближчим часом до України буде направлено радника стратегічного рівня генерала у відставці Джона Абізейда, колишнього командувача Центрального командування Збройних сил США (2003-2007).

Військову звитягу та винахідливість нового американського радника міністра оборони України Степана Полторака, генерала Армії США у відставці Джона Абізаїда увічненено у фільмі Клінта Іствуда "Перевал розбитих сердець" 1986-го року.

Увічнений Іствудом маневр, вигаданий Абізаїдом, можна побачити, починаючи з 2-ї хвилини 17-ї секунди.

8 вересня в Лондоні пройшло засідання міністрів оборони країн, які беруть участь у миротворчих операціях ООН.

Український міністр Степан Полторак у межах засідання провів переговори з господарем зустрічі, британським міністром оборони Майклом Феллоном і міністром оборони США Ештоном Картером.

За матеріалами ВВС та Радіо Голос Америки

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Більше варягів краще! Тим більше такої кваліфікації. Та просто те, що вони ходитимуть тими коридорами в МО.