"Батьківщина" і Ко саботують децентралізацію, - експерт

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1186 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/09/2016Дата публікації

У Верховній Раді створюється потужний фронт саботажу створення спроможних самоврядних громад і всього процесу децентралізації. Його ядро - "Батьківщина" і опоблок з рештою уламків регіоналів, моментами підключаються Ляшко і "Свобода".

Таку думку висловлює співкоординатор руху «Простір свободи» Тарас Шамайда.

"Пафосним виголошенням нісенітниць у комуністичному стилі і саботажем голосувань цій різношерстій братії вдалося сьогодні зіпсувати повноцінній день місцевого самоврядування. Кілька законів, здебільшого в першому читанні, прийнято завдяки майстерності спікера. Але для найважливіших проектів 4772 і 4773, які розблокували б створення сотень спроможних громад, у яких живуть кілька мільйонів людей, голосів не вистачило", - пише Шамайда.

"Діють за принципом "чим гірше, тим краще". Ну й традиційне розгільдяйство у фракціях коаліції дається взнаки - десятки членів БПП і НФ, чиї голоси забезпечили б прийняття законів, були в цей час невідомо де", - завершує свою думку він.

Шамайда також навів результати поіменного голосування за провалені закони:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!