Тільки Полтавська і Донецька області виконали необхідні умови для ремонту своїх доріг

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1875 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/09/2016Дата публікації

Низка українських областей на сьогодні не готові до співфінансування ремонту автомобільних доріг - умови уряду у разі виділення додаткового фінансування на ремонт на суму 3,9 млрд грн.

Про це повідомив глава Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Євген Барах.

До тепер тільки Донецька і Полтавська області знайшли всі необхідні кошти, а 10 областей не підтвердили свою готовність направляти 10% від вартості об'єкта.

"Ми проводили наради з губернаторами і надсилали листи всім керівникам облдержадміністрацій. На сьогодні повністю підтверджено фінансування тільки в Донецькій і Полтавській областях. Ще 12 регіонів частково підтвердили свою готовність. Але є і ті, хто до сих пір взагалі не підтвердив наявність коштів для співфінансування ремонту доріг", - зазначив Барах.

Відповідь про готовність виділити кошти на відновлення доріг, зокрема, не дали керівники Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Рівненської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

За словами Бараха, такий стан речей унеможливлює майже всі заплановані ремонтні роботи.

дорога Львів-Радехів має такий вигляд

"Слід зазначити, що серед об'єктів, де повинен бути проведений ремонт, є три дороги, які входять в так званий список "10 найгірших доріг України": зруйновані ділянки дороги Н-17 Львів - Радехів - Луцьк, Н-13 Львів - Самбір - Ужгород, М-15 Одеса - Рені", - зазначив глава" Укравтодору".

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!