Український безпілотник "Горлиця" матиме дальність польоту 1000 км (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2906 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/08/2016Дата публікації

Безпілотник "Горлиця" матиме практичну дальність польоту понад 1000 км, максимальну висоту польоту 5 км і час польоту близько 7 годин.

Державний концерн "Укроборонпром", що об'єднує головні оборонні підприємства України, презентував прототип першого українського бойового безпілотного комплексу "Горлиця".

Презентація відбулась сьогодні, 29 серпня, на території Київського бронетанкового заводу, - передає Уніан

За словами заступника гендиректора "Укроборонопрому" з питань виробництва та авіації Олександра Пащенка, безпілотний комплекс виробництва держпідприємства "Антонов" складатиметься з чотирьох безпілотників і наземної станції управління на базі вантажівки КрАЗ.

За його словами, до кінця року розробники планують почати льотні випробування прототипу, а наступного року почати військові випробування.

Крім розвідки цей безпілотник планується обладнати ракетним озброєнням для виконання бойових завдань із знищення техніки і живої сили супротивника, а точність ураження цілей цим безпілотником становитиме "плюс-мінус 1 м".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!