Розчарований чеченець стверджує, що хотів перейти від бойовиків на бік України (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2505 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/08/2016Дата публікації

Затриманий на блокпосту “Майорськ” чеченець – громадянин Росії, який воював на боці бойовиків, вирішив вступити до лав українських добровольчих батальйонів. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України, яку цитує Новинарня.

“Під час перевірки документів 37-річний чоловік надав паспорт громадянина Росії. Виходець із Чечні, у ході бесіди зазначив, що має бажання вступити до добровольчих українських батальйонів.

Проте, як з’ясували прикордонники, до цього чоловік служив в лавах російсько-терористичних військ у Луганській та Донецькій областях. Згодом він повністю розчарувався у діях бойовиків та після чергового конфлікту з керівниками терористичних підрозділів при першій можливості втік. До того ж чоловік додав, що серед тих, хто не бажає служити разом з бойовиками, він такий не один”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що громадянина передано правоохоронцям Донецької області для подальшої перевірки та встановлення всіх інших обставин.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!