Мізки поки не промиті: на вулицях Москви поки що розуміють, що Україні війна непотрібна (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2413 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/08/2016Дата публікації

"А навіщо Україні це потрібно?", "Не вірю, це якісь політичні ігри": москвичі про провокації РФ у Криму і війну з Україною. Поки що промивка мізків пропагандою лише почалась, і у людей є клепки в голові.

Кореспонденти "Радіо Свобода" запитали у жителів Москви, чи вірять вони в те, що Україна готує теракти проти Росії, та чи є, на їхню думку, необхідність введення російських військ із Криму на материкову частину України.

Зазначимо, що молодь найчастіше відповідала, що не вірить у причетність України до підготовки терактів у Криму: "Це якісь політичні ігри", "А навіщо Україні це потрібно, робити якісь теракти?", "Українці - це добрий народ", "Самі своїх жителів підривали, виходить. Ні, не вірю".

При цьому представники середнього і старшого поколінь переважно вірять, що Україна намагалася організувати терористичну атаку.

А на питання, чи є необхідність вводити російські війська на материкову частину України, суть більшості відповідей була в тому, що війна нікому не потрібна.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!