Міністерство фінансів пропонує запровадити академічні стипендії для обдарованих і бідних

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1017 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/08/2016Дата публікації

Міністерство фінансів пропонує запровадити академічні стипендії для найбільш обдарованих студентів і соціальні - для тих, кому потрібна підтримка. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк у своєму відеоблозі.

"Ми запропонували Міносвіти і Мінсоцполітики перейти на європейську практику, коли стипендії не платяться усім, а діляться на дві складові. Перша - це академічні стипендії для обмеженої кількості студентів, як інструмент мотивації, щоб краще вчитися. Це має бути нагорода, яка відрізняє їх від інших", - розповів міністр.

Друга - це соціальна стипендія, яка є соціальною підтримкою тих студентів, які найменш захищені соціально, розповів пан Данилюк.

"Це - діти-інваліди, діти з малозабезпечених родин. Ті верстви, які ми, як держава, маємо підтримати", - сказав міністр.

Він сподівається, що Мінфін досягне згоди щодо механізму стипендій з Міносвіти і Мінсоцполітики. За словами міністра, така практика стипендій є поширеною у всіх країнах Європи.

ВВС

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!