Сумно: Найгірші випускники йдуть учитися на вчителів

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 15129 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 01/08/2016Дата публікації

Міністерство освіти і науки зауважує, що подають заяви на педагогічні спеціальності до вищих навчальних закладів абітурієнти з найнижчими балами.

Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"Проблемними є зарахування на підготовку вчителів. Ми бачимо, на жаль, дуже низькі бали на підготовку вчителів: наприклад, на підготовку вчителів фізики найвищий прохідний бал - 127, найнижчий - 100,85".

Для порівняння - програмісти: за фахом "інженерія програмного забезпечення" найвищий прохідний бал було встановлено в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка - 184, найнижчий - 161,9.

Також на спеціальність "право" найвищий прохідний бал зафіксовано в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" - 184, а найнижчий в Національному університеті Державної фіскальної служби - 146,8.

За фахом "економіка" найвищий бал зафіксовано в Києво-Могилянській академії - 179, найнижчий - в Одеському національному політехнічному університеті - 161.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Маю двох знайомих, виключно російськомовних дівчат з яких перша вже закінчила навчання за спеціальністю "викладач української мови та літератури", а друга закінчує. Бо це була єдина спеціальність куди вони свого часу пройшли на безкоштовне. Таке) Полтава)