Російські спецслужби "валять" демократів США і "просувають" Трампа?

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2047 Перегляди
  • 2 Коментарі
  • 25/07/2016Дата публікації

До п'ятниці питання про те, що Путін намагається впливати на вибори президента США, здавалося лише чуткою. Однак тепер стає більш очевидним, що Кремль може просувати Дональда Трампа.

Маріонетка Путіна. Дональд Трамп - це кандидат у президенти США від Кремля

У п'ятницю було опубліковано близько 20 тисяч украдених імейлів із серверів Демократичної партії США. Багато з них "валять" лідерів демократів.

Імейли опублікували спершу хакери, а потім Вікілікс — і вони показують, як апарат Демократичної партії працював на Гілларі Клінтон та проти її суперника по партії Берні Сандерса.

Довести джерело кібератаки, як відомо, складно. Однак дослідники показали, що за ними стоять російські спецслужби, — пише The New York Times. Метадані оприлюднених документів показують, що вони пройшли крізь російські комп'ютери.

Менеджер кампанії Клінтон заявив, що імейли злили «росіяни з метою допомогти Дональду Трампу». На думку команди Клінтон, у Росії є серйозні підстави допомагати Трампу — той недавно заявив, що збирається скасувати систему взаємної оборони НАТО. Республіканець хоче, щоб США не були зобов'язані захищати інших членів НАТО від уторгнень.

Навіть під час «холодної війни» важко було знайти приклади, коли б ворог таємно допомагав одному з кандидатів у президенти США. Зараз це, схоже, стає дійсністю.

ДЕТАЛІ НА THE NEW YORK TIMES

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 2

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Насправді ця новина заслуговує на більшу увагу, адже у випадку перемоги Трампа на нас чекають такі випробування, яких не було у нас вже дуже давно.

Також це вкотре доводить, що не все золото що блестить. Вікілікс був фронтом російських сец служб від самісенького початку, Сноуден — зрадник, агент російської розвідки, і так далі, й ставитись до них слід було відповідно від самого початку.

Якщо повірити таким заголовкам, то повіриш ніби ФСБ найвпливовіша спецслужба на Планеті. Але ж це маячня! Вона не справилася з опозицією режиму російських нацистів в РФ, не змогла втримати під контролем керівництва країн колишнього СРСР і Радянського табору. По великому рахунку це не спецслужба, а звичайнісінька "охранка". Інша справа, що в боротьбі за владу у США, яку на сучасному етапі поступово програють демократи віддаючи поволі владу республіканцям використовуються й брудні технології, серед яких пов'язати опонентів-республіканців з ворогами-росіянами.