У Києві масово з'явилися люди з мракобісного центру "Відродження" (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2869 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 18/07/2016Дата публікації

Ось так виглядають шоу й маніпуляції в духовному центрі "Відродження":

А між тим, "апостол" непогано влаштувався - на парковці на нього чекає Феррарі, а прихожанок, за свідченням журналістів, запрошує в джакузі.

Ось фото для оцінки відвідуваності його секти:

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Якого дідька там забули депутати від Самопомочі Сироїд та Гусовський?

Іще одне запитання навздогін: такому мистецтву на зонах навряд чи вчать. То ж - звідки він такий насправді взявся?

Вибачте, але називати релігійну організацію "сектою" недоцільно та образливо. По-перше, чисто технічно, ця релігійна організація належить до напрямку протестанства. Тобто, є визнаним в світі напрямком християнства. По-друге, протестанти не мають єдиного "центру" як ті ж католики (в Римі) чи православні (в Константинополі). Але якщо католики, які відділилися від Константинополя не є сектою, а є церквою, то і протестанки, які відділилися від католиків також не є сектою, а є церквою. В кінці-кінців, УПЦ КП також називається редакцією цього сайту церквою, а не сектою. Тому назвати в статті протестантів "сектою" - вверх цинізму. Сайт має зберігати, все-таки, нейтральність та політкоректність по відношенню до інших релігій, які не під протекторатом Константинополя. Повторювати на сайті образливе, предвзяте відношення окремої групи християн до інших релігій, як вже написав, неполіткоректно. За таке навіть стаття існує в законодавстві Україні - розпалювання релігійної ворожнечі.
Щодо законодавства України, то в ньому відсутній такий термін, як "секта". Взагалі відсутній. Тому, знову ж таки, вживання образливої термінології по відношенню до одного з релігійних напрямків - це образливо і неполткоректно.
Якщо вже сайт націлений на приниження будь-яких інших релігійних течій окрім тих, що є під патронатом Константинополя (в т.ч. РПЦ та УПЦ МП) то чекаю такого ж образливого відношення зі сторни редакції сайту і щодо ісламу, буддизму тощо.

І ще одне: Ну і що з того, що їздить на ферарі?? Спробуйте людям пояснити, що то на їх кошти куплено. Не повірять. Все рівно будуть туди ходити. Як і православні в церкви УПЦ КП чи УПЦ МП. Це безтолку. І, до речі, попи з УПЦ також живуть не бідно. Хто стільки зміг урвати з лохів - стільки і урвав.