Сина Черновецького заарештували в Іспанії за відмивання брудних грошей (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3682 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/07/2016Дата публікації

У Барселоні (Іспанія) в результаті спецоперації місцевих правоохоронців за підозрою у відмиванні грошей затримано 11 осіб, серед яких виявився син колишнього мера Києва Черновецького Степан. Про це повідомляє Новинарня з посиланням на іспанську El Mundo.

“Серед затриманих переважно українці й росіяни, які проживають у Барселоні. Відомо, що серед затриманих Степан Черновецький, [екс-депутат Київради,] син колишнього мера Києва Леоніда Черновецького”, – інформує газета.

Затриманих обвинувачують в участі в діяльності злочинної організації, відмиванні грошей, підробленні офіційних документів, а також у податкових махінаціях.

Спецоперація була проведена в дорогому ресторані японської кухні, який належить вірменському бізнесменові Арману Маіляну. За інформацією “Ель мундо”, слідчі припускають, що ресторан був прикриттям для українських злочинців, які інвестували в нього кошти, отримані незаконним шляхом.

Іспанське видання EL ESPAÑOL називає затриманого в Барселоні Степана Черновецького – організатором угрупування з відмивання коштів, - пише УП.

Про це йдеться у статті, оприлюдненій EL ESPAÑOL.

"Ця операція проводилась спільно національною поліцією та Національною поліцією Каталонії. вона закінчилась також арештом голови злочинної організації Степана Черновецького, який є сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького", - пише видання.

Видання також зазначає, що Степан відомий своєю пристрастю до світу боксу і володіє топ-клубом цього виду спорту в Україні "Elite Boxing".

Видання додає, що відмивання коштів відбувалося через японський ресторан "Yubari", який розкручувався завдяки спортсменам. Затримання відбувалося саме в цьому ресторані.

Видання El Pais також оприлюднило відео з ресторану, на якому зображений також Черновецький.

Сам Маїлян раніше у своєму ФБ постив фото з Черновецьким і підписував, що це він "з найкращими друзями".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!