Юнона прислала перше справжнє відео Юпітера та його супутників (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5993 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/07/2016Дата публікації

Як відомо, супутники Юпітера названо іменами коханок цього бога - й НАСА у своєму гуморі послала оглянути їх усіх зонд, названий іменем дружини Юпітера - Юнони.

Романтика - в міфах, але небагато романтики знайдете ви в орбітальній фізиці. Малі об'єкти обертаються на орбітах великих.

Більші — на орбітах ще більших. Усе це імпульс, швидкість і "тяжка рука" гравітації.

Однак, з іншого боку, ці процеси у всесвіті можуть бути поетичними. І це нам довів зонд Юнона, котрий лише учора досяг орбіти Юпітера, наблизившись так близько, як не вдавалося раніше жодному іншому апарату, пише видання Time.

Апарат важить 3600 кг та має довжину 3,5 метру. Він не є найскладнішим космічним кораблем NASA, однак йому вдалося справити неабияке враження на населення Землі.

Наближаючись до Юпітера та увімкнувши свої прилади після успішного маневру, Юнона зробив серію фото, з яких склали найперше відео гігантської планети, навколо якої обертаються чотири великі "Місяці" (супутники): Іо, Європа, Ганімед та Каллісто.

По собі так звані Місяці Галілея, названі на честь астронома, котрий відкрив їх у 1610 році, є вкрай цікавими небесними тілами у Сонячній системі.

А супутник Європа вважається серед астрономів ймовірною домівкою життя у нашій Сонячній системі, окрім Землі.

Текст: Правда, Space

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!