Савченко хоче вести "прямі переговори" з "ЛНР/ДНР"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4514 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 07/06/2016Дата публікації

Член парламенту Надія Савченко виступає за прямі переговори з лідерами самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" без участі третіх сторін. Про це вона заявила в ефірі радіо "Ера", - передає ВВС

Ведучий програми на "Ері" запропонував пані Савченко назвати три перші кроки, які треба зробити, щоб повернути контроль над Донбасом.

"Перший – продовжити санкції проти Росії, бо вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти. Другий – вийти на прямий внутрішній зв'язок, без Мінських домовленостей, з "ДНР" та "ЛНР", без третьої та четвертої сторони", - заявила Надія Савченко.

На уточнювальне питання, як вона бачить такі переговори, чи має їх вести президент, вона пояснила, що їх може проводити вона як депутат.

"Захарченко і Плотницький можуть позиціонуватися, якщо так можна сказати, як "народні депутати від ДНР і ЛНР". Я готова з ними так говорити", - заявила пані Савченко.

Вона додала, що не бачить можливості повернення Донбасу силою.

Керівництво України послідовно не визнає керівників "ДНР" та "ЛНР" та їхні повноваження, а також не погоджується на прямі перемовини з ними.

Натомість влада Росії наполягає, що конфлікт на Донбасі - внутрішньоукраїнський, а тому Київ має вести прямі перемовини з Донецьком та Луганськом.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Усім відомо після такого психологічного стресу, який перенесла Надія необхідна адаптація, а вона з за ґрат і на бал, ось і говорить і робить час від часу таке, за що сама себе буде картати.