Чиновниця ОДА віддала землю біля моря власному чоловікові замість учасника АТО

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3297 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/05/2016Дата публікації

Виконуюча обов’язки начальника управління містобудування та архітектури Миколаївської ОДА Світлана Григор’єва сприяла виділенню в приморському селі Рибаківка своєму чоловіку 7 соток землі, яка була обіцяна воїнам АТО.

Про це йдеться в матеріалі «Миколаївського центру журналістських розслідувань», підготовленого для «Слідство.Інфо».

ДЕТАЛЬНО З ДОКУМЕНТАМИ Й ФОТО

Григор’єва відповідає за питання погодження документації землевідведення. Саме через відсутність цих погоджень десять учасників АТО з Рибаківки не можуть отримати земельні ділянки, які їм були обіцяні раніше. Натомість власником однієї з них в листопаді 2015 року став чоловік чиновниці ОДА.

У власності сім’ї Григор’євих дачний будинок на 400 кв м, два житлові будинки на 190 та 240 кв м і три земельні ділянки. А ще база відпочинку у Залізному порту на Херсонщині, яку, до речі, вони забули задекларувати.

Інші ділянки Рибаківці на березі моря отримали заступники керівника поліції Миколаївщини Артур Каспаров та В’ячеслав Кузьменко, екс-парцівники обласної прокуратури Вадим Андрусяк та Олена Шапірко, а також керівник апарату Миколаївського апеляційного суду Оксана Кузьменко.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!