Дефіцит Пенсійного фонду - 145 млрд грн, і він зростатиме щорічно, - Гройсман

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2173 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 20/05/2016Дата публікації

Завдання Кабінету Міністрів - запропонувати справедливу систему пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити належний рівень соціальної підтримки українських громадян та подолати дефіцит Пенсійного фонду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Наше завдання буде полягати в тому, щоб запропонувати українському суспільству таку систему, яка встановить справедливе пенсійне забезпечення. І від цього має виграти пересічний український громадянин", - заявив Гройсман.

Голова Уряду наголосив, що пенсійна система в Україні є абсолютно недосконалою. Так, сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 145 млрд грн, і цей показник буде зростати щороку. "Прийде той час, коли дефіцит Пенсійного фонду просто буде неосяжний", - зазначив прем'єр-міністр.

"Дефіцит Пенсійного фонду - 145 млрд грн. При тому, що більшість пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію. Кого це влаштовує? Усіх? Думаю, що ні. Тому це не питання МВФ - це питання України. Це питання, як будуть жити українці на пенсії ", - наголосив прем'єр-міністр.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Забезпечення високих пенсій має здійснюватися не шляхом збільшення пенсійного віку, щоб люди до пенсії не доживали, а збільшенням надходжень до ПФУ за рахунок росту економіки України і зменшення адміністративних витрати Держави на своє утримання до мінімуму!