Кличко таки хоче паркінг на Михайлівській, виправдовується "будь-яким містом" (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1855 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/05/2016Дата публікації

У Київській міській державній адміністрації не відмовилися від ідеї спорудження паркінгу в історичному центрі столиці - на Михайлівській площі.

"У будь-якому місті в історичному центрі проводяться роботи і будуються паркінги", - сказав мер міста в коментарі Цензору

"Навіть на Софійській площі і на Європейській площі заборонено будівництво. А чому? В будь-якому місті навіть в історичному центрі - в Парижі, Мюнхені, Мілані - проводяться роботи і будуються паркінги для того, щоб розвантажити транспортну інфраструктуру. Київ не виняток. Ми будемо вирішувати транспортний колапс будівництвом паркінгів. Що стосується Михайлівської площі, ми розглядаємо можливість будівництва паркінгу для того, щоб кияни мали можливість не ходити між машин, а паркувати машини".

Раніше Кличко запевнив, що будівництво паркінгу на Михайлівській площі буде здійснено тільки за умови узгодження з ЮНЕСКО, оскільки площа розташована у буферній зоні об'єкта всесвітньої спадщини заповідника "Софія Київська".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!