Space X знову вдало посадила ракету багаторазового використання

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2526 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 06/05/2016Дата публікації

Компанії SpaceX знову вдалося успішно посадили перший ступінь ракети Falcon-9 назад на платформу в океані після того, як ракета вивела супутник на обріту. Про це повідомлено на твітері Space X.

Це вже друге вдале приземлення, здійснене каліфорнійською компанією, що прагне зробити Falcon-9 багаторазовою ракетою і таким чином значно здешевити космічні місії.

Деталі на BBC (англ)

Після низки невдалих спроб, коли ракети вибухали ще у повітрі чи безпосередньо під час приземлення, SpaceX уперше вдалося посадити Falcon-9 на платформу минулого місяця.

Водночас, як зазначає кореспондент ВВС з питань науки Джонатан Амос, друге приземлення було більш вражаючим, адже ракета сідала із значно більшою швидкістю, ніж попереднього разу.

Складність посадки Falcon-9 пов'язували з висотою орбіти, на яку було необхідно вивести супутник. Ця місія стала вже восьмим виводом на орбіту супутника зв'язку за допомогою Falcon-9.

Засновник SpaceX Ілон Маск раніше заявив, що має намір відправити космічний корабель на Марс не пізніше 2018 року.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!