Кабмін хоче приватизувати "Укрспирт", "Артемсіль" та морські порти

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1387 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/05/2016Дата публікації

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді виключити зі списку об'єктів, що не підлягають приватизації, державні підприємства "Укрспирт" і "Артемсіль", а також 372 інших держпідприємств агропромислового комплексу, і 17 об'єктів транспортної галузі, в тому числі ряд морських торговельних портів і "Українське Дунайське пароплавство".

Про це йдеться в законопроекті №4536, зареєстрованому в Раді 27 квітня, - пише Бізнесцензор.

Крім "Укрспирту" і "Артемсолі", пропонується виключити зі списку об'єктів, що не підлягають приватизації, 372 сільгосппідприємства, в тому числі ряд спиртозаводів, комбінатів хлібопродуктів та радгоспів, а також кілька конярських підприємств.

Серед підприємств транспортної галузі пропонується виключити з переліку Маріупольський державний морський торговельний порт (Донецька область); Бердянський морпорт (Запорізька область); Миколаївський морпорт і спеціалізований морпорт "Октябрьск" (обидва - Миколаївська область); Іллічівський, Одеський, Ренійський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський морпорти, порт Усть-Дунайськ, морпорт "Південний", Державне
Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів, Чорноморське головне морагентство "Інфлот", Південний науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту (всі - Одеса та Одеська область); Херсонський і Скадовський морпорти (Херсонська область).

З переліку об'єктів, які не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані, пропонується виключити "Українське Дунайське пароплавство".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!