Спікер "Опоблоку" в Харкові говорить про "громадянський конфлікт" на Донбасі, винні - "шуліки війни" (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3429 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 18/04/2016Дата публікації

У Харкові «Опозиційний блок» організував антикризовий форум «За мир і розвиток». На заході присутні найбільш видні представники цієї політичної сили - колишній народний депутат Олена Бондаренко, колишній голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, колишній віце-прем'єр-міністр і двічі глава МЗС України Костянтин Грищенко, колишній міністр соціальної політики Наталія Королевська, колишній міністр юстиції Олена Лукаш, екс-віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул та інші.

На захід також привели студентів Харківського авіаційного інституту, - пишуть Новини Донбасу.

Першою темою для обговорення стали «війна і мир» і для виступу була запрошена Олена Бондаренко. На думку депутата, конфлікт на Донбасі є "громадянським".

«Харків знаходиться найближче до лінії вододілу, до лінії, де проходить громадянський конфлікт, де вмирають люди», - заявила вона.

Бондаренко впевнена, що військові дії в Донецькій і Луганській областях закінчаться після проведення в регіоні місцевих виборів, для чого необхідна зміна Конституції і чинної влади, яку Бондаренко називає «шуліками війни».

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Нафталиновые паны еще долго будут пить кровь украинского народа, разводить популистские демарши, однако, умные люди не забудут, кто привёл наш народ к такому ожесточению!