Наскільки близько російські винищувачі пролетіли біля американського есмінця (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5211 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 14/04/2016Дата публікації

Військові США оприлюднили відео та фото небезпечного зближення російських винищувачів із есмінцем "Дональд Кук", яке відбулося на початку тижня.

Під час одного з прольотів літак пройшов на рівні нижчому за капітанський місток корабля, - пише Радіо Свобода.

Відео викликало спантеличення у експертів та журналістів.

"Коли росіяни пролітають над кораблями НАТО у Балтійському морі, посилюють обстріли на Донбасі та посилюють тиск на Алеппо, виникає питання: а чого ми не помічаємо?" - пише Олександр Кларксон, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

Фотографії інциденту також з'явились у офіційному Twitter ВМС США.

"Почула це сьогодні у редакції через інцидент з СУ-24: "Вони, що хочуть почати світову війну?", - твітнула кореспондент американського військового видання Military Times Оріана Павлик.

"У Балтійському морі повно кораблів НАТО та Швеції. І хай би як брутально це не звучало, але вони можуть дозволити собі втратити один корабель перед тим, як відповісти на будь-яку російську помилку", - також твітнув Олександр Кларксон.

Раніше стало відомо, що у понеділок та вівторок російські винищувачі здійснили агресивні прольоти у небезпечній близькості від американського есмінця Дональд Кук у міжнародних водах Балтійського моря. Інцидент стався у 70 морських милях від Калінінграду.

Про інцидент ЗМІ анонімно повідомив представник міноборони США. У Білому домі його назвали порушенням міжнародних норм та правил взаємодії військових у мирний час.

"Ці дії можуть без потреби посилити напруження між двома країнами, і можуть закінчитись прорахунком, чи інцидентом, які можуть викликати серйозні травми та смерть. Офіційні особи США використовують дипломатичні канали за наслідками цих подій, вони також розглядаються по лінії ВМС США", - йдеться у офіційній заяві на сайті ВМС США.

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!