Диверсанти зі зброєю проникли у військову частину на Чернігівщині. Їх упіймали

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 5529 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 31/03/2016Дата публікації

ОНОВЛЕНО: Це було навчання. Прес-служба Міноборони повідомляє: так відбуваються навчання «Весняний грім — 2016», з метою перевірки системи охорони та оборони військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України, на територію однієї із військових частин Чернігівської області була виявлена умовна диверсійна група, завдання якої було проникнути на військовий об’єкт.

попередній текст
30 березня на території однієї з військових частин Повітряних сил у Чернігівській області військовослужбовці затримали чотирьох невідомих у військовій формі, зі зброєю і картами місцевості.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, вартові помітили невідомих, які намагалися обійти пост і наблизитися до технічної території військової частини, - передає Громадське

Було затримано двох озброєних осіб, одягнених у військову форму.

Через деякий час на підступах до технічної території затримали ще двох осіб, у яких під час обшуку знайшли засоби військового зв'язку, польовий оптичний прилад, а також карту місцевості.

Затриманих передали правоохоронним органам. У Міноборони припускають, що у військовій частині готувалася диверсія.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!