Під ГПУ - мітинг за команду Сакварелідзе, проти корупції й Шокіна (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4265 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/03/2016Дата публікації

Під ГПУ відбувається мітинг проти корупції у прокуратурі, одним з ініціаторів якого виступив заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

На акції присутні близько 200 осіб, зокрема народні депутати Найєм і Заліщук, передає кореспондент Громадського.

«Сьогодні ця будівля є символом абсурду, символом відсутності боротьби з корупцією», – зауважив депутат «БПП» Мустафа Найєм.

Крім того, мітингувальники виступають проти призначення наступним генпрокурором людини Шокіна.

«Є побоювання, що наступним генпрокурором стане людина з оточення Шокіна. Ми знаємо, що зараз просувається людина Шокіна – Столярчук», – додав Найєм.

Крім того, зазначається, що у натовпі багато правоохоронців у цивільному, які тримають рації та посвідчення.

24 березня заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе повідомив, що у Генеральній прокуратурі тривають звільнення правоохоронців, які розслідували справу «діамантових прокурорів». Крім того, Сакварелідзе неодноразово заявляв, що голова ГПУ Віктор Шокін тисне на нього по справі так званих «діамантових прокурорів».

В свою чергу, Горбатюку, який також є одним з претендентів на посаду Генпрокурора, запропонували піти з головного слідчого управління ГПУ і зайняти посаду прокурора Львівської області. Від цієї пропозиції Горбатюк відмовився.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!