Успішно випробувано українську ракету (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11863 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 23/03/2016Дата публікації

На одному з військових полігонів відбулося успішне випробування ракети українського виробництва. Про це повідомляє прес-служба РНБО України.

Малюнок проекта реактивної системи залпового вогню великої дальності під кодовою назвою "Грім-М". Яку згодом прекласифікували у проект "Вільха". І схоже, що сьогодні ми бачили пуск саме такої ракети:

"Ми розпочали вогневе випробування ракет українського виробництва, і сьогоднішній пуск продемонстрував, що наша ракета повністю виконала планове завдання і влучила точно в заплановану ціль", - зазначив секретар РНБО Олександр Турчинов, підкресливши, що на відміну від російського аналога, ракета українського виробництва керована, "що дозволяє значно підвищити ефективність її застосування".

"Перед ОПК, перед нашими вченими і конструкторами було поставлено завдання забезпечити виробництво українських ракет без жодної комплектуючої, виробленої в Російській Федерації",- сказав він, додавши, що "оборонпром разом із науковцями гідно виконали його".

За його словами, це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та оборонпром.

"Ми готуємо до застосування потужні та ефективні ракети, які надійно захищатимуть нашу країну", - сказав він.

За словами Турчинова, відновлення ракетного щита є "одним з пріоритетних завдань для оборони і безпеки нашої країни".

За матеріалами: УП, Цензор, РБНО, фейсбук Олександра Таранишина

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!