Сюрреалізм: Підозрюваного у держзраді Шевцова - відпустили

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4092 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/03/2016Дата публікації

Увечері в неділю, 20 березня, суд звільнив з-під варти затриманого за підозрою в державній зраді колишнього начальника НУ НПУ у Вінницькій області Антона Шевцова.

"У зв'язку із закінченням терміну розгляду клопотання слідчого СБУ про застосування запобіжного заходу - залишити її без розгляду", – постановив суддя Вінницького міського суду Юрій Ковбаса, передає "Укрінформ".

Таким чином, суддя взяв до уваги клопотання адвоката Дениса Безрученка, який наполягав, що законодавчо встановлений термін для обрання запобіжного заходу -72 години з моменту затримання – минув.

Шевцов швидко покинув зал суду, сів у чорний джип, який його чекав, і поїхав.

Зазначимо, захист Шевцова протягом двох днів судового засідання використала безліч процесуальних засобів для затягування справи. Адвокати заявляли відвід секретарю судового засідання, відвід прокурору, відвід суддям, які брали участь у справі. Підозрюваного чотири рази оглядали лікарі, яких викликали до залу суду. Сам Шевцов у неділю вимагав надати йому державного захисника.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!