Дожили до 40? Пильнуйте за здоров'ям, бо можете померти від хвороб (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4420 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/03/2016Дата публікації

Проаналізувавши дані Інституту демографії та соціальних досліджень, ми виявили, що існує вік, у якому відбувається перерозподіл причин смерті. Саме у 40 років найнебезпечнішими перестають бути нещасні випадки, ними стають хвороби. Причому, з 60 років більше половини смертей стаються через хвороби, пов’язані з кровообігом.

Автор: Ліза Кузнєцова

За 2014 рік в Україні померли близько 630 тисяч людей. З них 61% смертей ─ у віці після 70. Зовнішні причини, тобто ті, що не пов’язані безпосередньо із захворюваннями, за кількістю випадків є найнебезпечнішими у віці 15-20 і становлять близько 75% від всіх смертей у цьому віці.

Друга найбільш розповсюджена за кількістю випадків причина смерті ─ новоутворення, тобто виникнення пухлин різного рівня небезпеки. Частка летальних випадків, зумовлених цим фактором, починаючи з 20 років стабільна і викликала 14% від всієї кількості смертей серед усіх вікових категорій.

До найбільш небезпечних захворювань, що стають причиною смерті, також відносяться хвороби травлення, дихання та різноманітні інфекції.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!