Надзвичайна ситуація: голова ОДА Рівненщини просить ввести Нацгвардію (ДОКУМЕНТ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 10446 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/03/2016Дата публікації

Без Нацгвардії - колишніх "внутрішніх військ" - прості поліцейські нездатні впоратись із організованим нелегальним бізнесом з видобутку бурштину.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ввести в північні райони області підрозділи Нацгвардії, щоб зупинити незаконний видобуток бурштину.

Відповідне звернення оприлюднила прес-служба партії «БПП» Солідарність», представником якої є Чугунніков.

За його словами поліція Рівненщини не в змозі забезпечити дотримання правопорядку та припините нелегальний видобуток бурштину.

«Прошу прийняти рішення щодо введення додаткових підрозділів Нацполіції та частин Нацгвардії в північні райони Рівненської області з метою припинення нелегального видобутку бурштину та зменшення криміногенної обстановки в регіоні», – говориться в зверненні.

Нагадаємо, що тільки впродовж цього року прикордонникам вдалось вилучити близько 400 кг незаконного бурштину.

Крім того, за словами активістки ВГО «Автомайдан» Катерини Бутко, на сьогодні існують великі розбіжності в даних щодо кількості вилученого бурштину, який незаконно вивозили з України.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!