Яким прем'єром може стати Яресько?

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1684 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/03/2016Дата публікації

Наталю Яресько, яка народилась у США в родині українських емігрантів, називають імовірним наступником Арсенія Яценюка.

Главою уряду кандидатуру нинішнього міністра фінансів начебто вважають бажаною у Вашингтоні, зазначає в огляді преси ВВС.

Водночас українські експерти оцінюють кандидатуру ймовірного прем'єра.

"Якщо кандидатуру Яресько підтримають - вона стане хорошим прем’єром. Вона робить правильні, хоч і не популярні кроки, і найголовніше - доводить свою роботу до кінця, що є рідкістю для українських керівників вищої ланки. Її призначення щонайменше розв'яже поточну політичну кризу", - цитує газета експерта Дмитра Боярчука.

Експерти також припускають, що після призначення пані Яресько главою уряду, МВФ відновить співпрацю з Україною, хоча, на думку економіста Олександра Охріменка, пересічним українцям це навряд чи сподобається.
"Наталія Яресько буде намагатися реалізувати всі рекомендації МВФ, а це призведе до підвищення податків", - цитує газета економіста, який додає, що відсутність досвіду роботи у державних структурах може перетворити ймовірного прем’єра на "весільного генерала".

Пані Яресько працює на посаді міністра фінансів уже понад рік.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!