Закарпатці блокують кордон: хочуть рідше виїжджати "на іноземних номерах"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4288 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/03/2016Дата публікації

У Закарпатській області більше 100 автомобілів з іноземними номерами сьогодні зранку заблокували рух на КПП «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні.

Водії протестують проти відмови закарпатської митниці брати до уваги довідки з СТО, як підставу для відстрочки технічного перетину кордону, - передає Громадське.

Як уточнили учасники акції, їхній протест – безстроковий, і триватиме доти, доки не виконають головну вимогу: відновлять дію довідок з СТО про стан автомобіля як підтвердження відтермінування 5-денного періоду перетину кордону для автомобілів з іноземною реєстрацією.

Наразі на КПП утворилася велетенська черга з автомобілів переважно на словацькій, чеській та угорській реєстраціях.

Українці переплачують за імпортні авто (ІНФОГРАФІКА)

Як відомо, розмитнення куплених за кордоном машин (переведення "на українські номери") часто дорожче за саму машину. Багато мешканців прикордоння їздять на іноземних номерах, періодично "технічно" перетинаючи кордон: через митницю - розворот і назад. Українці не раз організовували кампанії з вимогою дозволити купувати дешеві вживані авто за кордоном з адекватною митною ставкою.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!