Начальник генштабу Муженко по коліна в багні. Буквально. Чому "бунтувала" 53 бригада (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 9378 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/02/2016Дата публікації

Це - не журналістське, а армійське відео, яке показує, що саме побачив начгенштабу Віктор Муженко в місці дислокації "бунтівників" з 53 бригади.

Багато багна, грязюки й розмоклого чорнозему по коліна. Побут – облаштовувати й облаштовувати, - пише Новинарня

Відео засвідчує, чому Муженко поспішив виконати всі вимоги "бунтівників":

Нагадаємо, після всеукраїнського скандалу, який зчинився після дещо дивного бунту 53 омбр, у Генштабі заметушилися й виправили помилки командування бригади, відповідального за належне забезпечення й передислокацію підрозділів.

“Усе це запустилося й почало працювати належним чином. Тобто є харчування, є лазня, є гаряча вода, чай, все решта. А все інше ми робимо самі”, – розповідає тепер Віталій Путілін, сержант 3-го бату 53 омбр.

Екскурсія телевізійників до наметів 3-го бату засвідчила: вже є ліжка, піддони, буржуйки, вода, дрова, бензопили.

Начальник Генштабу Віктор Муженко сказав, що після спілкування з бійцями зробив для себе висновок, чому в підрозділі виникли проблеми: “Основною причиною цих скарг був дефіцит спілкування командирів вищої ланки (бригади) з особовим складом. Це найбільше і вплинуло”.

Муженко пообіцяв розібратися також із проблемами, що стосуються інших батальйонів 53-ї бригади.

“Військові зробили абсолютно правильно, коли звернулися до прокуратури”, – сказав речник АТО Лисенко.

Також військовий речник АП зазначив, що сьогодні президент підписав указ, що зобов'язує обласні органи влади брати шефство над конкретними військовими частинами на території областей, і цей указ має унеможливити такі ситуації, як на Широкому Лані.

Надалі органи самоврядування мають сприяти кращому забезпеченню вояків усім необхідним для життєдіяльності й несення служби.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!